Basit Saç Modeli Yapılışları

0
4204
Basit Saç Modeli Yapılışları

Sabahları bir yere giderken artık saçlarımı nasıl yapıcam hangi model saç yapmalıyım diye zorluk çekmenize gerek kalmayacak. Ben her zaman bu tarz saç modellerini kullanmaktayım hem hızlı yapılıyor hemde tarz görünüyorsun.

1. Şirin ve Kolay Saç Modelişirin ve kolay Saç Modeli

Şirin ve basit bir saç modelidir. Yüzünüzün sağ ve sol tarafından bir tutam saçınızı bükerek arkada buluşturup arkadan toka ile tutturarak güzel bir saç tasarımı yapabilirsiniz.

2. İşyerinizde Kullanabileceğiniz Saç Modeli Tasarımı   

Saçınızın her iki tarafını bükerek başlayın ve at kuyruğu şeklinde saçınızı sabitleyin. Ardından başınızın arkasından at kuyruğu tabanı arasından küçük bir delik oluşturarak içinden saçınızı çekin. Sonra kalan saç yukarı doğru döndürün ve tokalar ile sabitleyin.

 

İşyerinizde Kullanabileceğiniz Saç Modeli Tasarımı

 

3. Yan Saç Örgüsü İle Farklı Model Saç Oluşturma

Fransız örgü ile saçınızın bir bölümünü yandan örün ve ardından at kuyruğu gibi saçınızı bağlayın. Sonra ördüğünüz saçın ortasından saçınızın örmediğiniz tarafından bir tutam alarak dolayarak sabitleyin çok hoş ve tarz bir saçınız olacak.

Yan Saç Örgüsü İle Farklı Oluşturma

 

4. Bükme ile Basit Şık Saç Modeli Yapma

Eğer ince bir saç teliniz varsa bu saç modeli sizi çok havalı gösterecektir.

 

 

Bükme ile Süper Basit Saç Modeli Yapma

5. Basit Taktikler İle Saçınızda Basit Bukleler Yapın 

Saçınızı at kuyruğu şeklinde toplayın sonra saç maşası ile saçlarınızı kıvırın. Sonra buklelerinizdeki kıvrımların bozulmaması için saç spreyi ile onları sabitledikten sonra at kuyruğu için kullanın aksesuarı çıkarın.En son olarak saçlarınızı silkeleyerek onlara son dokunuşu yapın.

Basit Taktikler İle Saçınızda Basit Bukleler Yapın

 

 6. Saçınızda 2 Adet At Kuyruğu Yaparak Farklı Bir Tarz Oluşturma

İlk önce saçınızın üst tarafını yanı kullak hizasının üzerinde bulunan saçlarınızdan bir kuyruk oluşturun yanı şekilde alt tarafta kalan kısmında ayrı bir kuyruk oluşturun. Saçınızı 2 ayrı kuyruk yaptıktan sonra bir tarak yardımı ile onlara hacim katın.

Saçınızda 2 Adet At Kuyruğu Yaparak Farklı Bir Tarz Oluşturma

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here